Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

O przedszkolu

Publiczne przedszkole Familijna Łódka to kolejna łódzka placówka prowadzona przez Ogólnopolskiego Operatora Oświaty – potentata edukacyjnego, propagującego alternatywne formy wychowania przedszkolnego w Polsce.

Przedszkole zlokalizowane jest przy ul. Byszewskiej 4 w Łodzi, funkcjonuje w godzinach 6:30-17:00, zapewnia 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i podwieczorek, jest kameralne, gdyż dysponuje czterema estetycznie i nowocześnie wyposażonymi salami zajęć. Pomimo bardzo ciekawej oferty edukacyjnej Rodzice ponoszą opłatę taką samą jak w przedszkolach prowadzonych przez Miasto.

Zatrudniona kadra pedagogiczna to wyrozumiałe, życzliwe i certyfikowane nauczycielki, które łączą doświadczenie zawodowe z pasją pedagogiczną, stawiające sobie za priorytet aktywną współpracę ze środowiskiem rodzinnym w formie imprez integracyjnych takich jak Dzień przedszkolaka, Pasowanie na przedszkolaka, Bal jesieni, Wigilie w przedszkolu, Bal karnawałowy, Dzień Babci i Dziadka, Powitanie wiosny, Dzień Matki, Dzień Dziecka, wycieczki, pikniki rodzinne, zawody sportowe.

Dziećmi opiekują się w ciągu dnia dwie osoby jednocześnie. W razie potrzeby spieszą z pomocą nasi specjaliści: pedagog, psycholog, logopeda.

Opłaty za korzystanie z usług przedszkola:

Nauczanie, wychowanie i opieka w placówce w godzinach 8:00 – 13:00 są bezpłatne.

Świadczenia wykraczające poza godziny realizacji bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki są płatne. Za każdą rozpoczętą godzinę korzystania ze świadczeń, wykraczających poza godziny bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki ustala się opłatę w wysokości 1 złMiesięczna wysokość opłat stanowi sumę opłaty za pobyt oraz za wyżywienie. Płatności dokonujemy z dołu, (np. za miesiąc wrzesień Rodzice otrzymują fakturę do 5 dnia następnego miesiąca), do 15 dnia każdego miesiąca, przelewem, na indywidualny rachunek bankowy widoczny na otrzymanej fakturze.

Opłata za pobyt – iloczyn stawki godzinowej, zadeklarowanej liczby płatnych godzin pobytu dziecka w placówce oraz liczby dni roboczych, skorygowany o liczbę dni prawidłowo zgłoszonych nieobecności dziecka w placówce w danym miesiącu.

Opłata za wyżywienie – iloczyn opłaty za posiłki, wg. godzin pobytu dziecka w placówce oraz liczby dni roboczych pomniejszone o ewentualny odpis za nieobecności dziecka.

Godziny podawania posiłków:
śniadanie – 8:30
obiad – 11:30
podwieczorek – 14:30

Cennik posiłków:
śniadanie – 4,50 zł
obiad – 7 zł
podwieczorek – 4,00 zł.
stawka żywieniowa dzienna – 15,50 zł.

Jadłospis na każdy dzień dostępny jest na tablicy ogłoszeń w przedszkolu, jak również na stronie internetowej w zakładce jadłospis.

 
PolskiУкраїнська